free hit counter script

بهترین روانشناس خانم

شماره روانشناس خانوم

خانم دکتر پورحنیفه

4شنبه

خانم دکتر سلطانی

شنبه 3شنبه

خانم دکتر ذوالفقاری

شنبه 4شنبه

خانم دکتر امیدی نژاد

شنبه 5شنبه

خانم دکتر یزدانی

3شنبه

خانم دکتر غفوری

2شنبه 4شنبه

روانشناس خانوم

چرا مشاور و روانشناس زن؟!

اگرچه تمامی روانشناسان و مشاوران خوب سعی می کنند که کار مشابهی را انجام دهند و نظرات و دیدگاه های شخصی را در روند درمانی مراجعین دخالت ندهند، اما برخی از مردم برای انتخاب مشاور و روانشناس به دنبال جنسیت خاص روانشناس هستند و بر اساس راحت بودن با مشاور مورد نظر انتخاب می کنند. بیشتر مراجعین خانم، مشاور یا روانشناس خانوم را ترجیح می دهند. به ویژه وقتی که موضوع مشاوره مسائلی مانند مسائل زناشویی، زوج درمانی، مسائل جنسی و غیره باشد بسیاری از خانوم ها به دنبال مشاور و روانشناس زن می گردند. می توان دلیل این کار را درک احساسات زنانه توسط مشاور دانست که مراجعه کننده تصور می کند که خانم ها بر اساس جنسیت و تفاوت های شخصیتی، بهتر می تواند مسائل خانواده و زوج را درک کند. به همین علت در کلینیک روانشناسی ذهن آرا، ما از بهترین مشاوران و روانشناسان خانوم و آقا استفاده کرده ایم تا مراجعه کننده ها بر اساس سلیقه و ترجیح خودشان، بهترین مشاور زن یا مرد را انتخاب کنند.

گالری

تصاویر مرکز روانشناسی ذهن آرا

اگر شماهم به هر دلیل می خواهید با بهترین روانشناس خانم در تهران وقت مشاوره روانشناسی بگیرید با مرکز روانشناسی ذهن آرا تماس بگیرید.

معرفی مرکز روانشناسی ذهن آرا

مرکز روانشناسی و مرکز مشاوره ذهن آرا، تخصصی ترین کلینیک روانشناسی در تهران است که خدمات روانشناسی را زیر نظر برترین متخصصین کشور ارائه می دهد. کلینیک روانشناسی ذهن آرا، از سال 1397، با رویکرد تخصصی، تشخیص و درمان اختلالات روانشناسی را در بالاترین سطح ارائه می دهد. مرکز روانشناسی ذهن آرا با استفاده از تیم تخصصی تشخیص، سعی بر انجام تشخیصی دقیق و همه جانبه دارد. پس از تشخیص، تیم رواندرمانی، توانبخشی و مشاوران وارد عمل شده و با رویکردی چندجانبه مشکل مراجع حل می شود.

تماس با مرکز روانشناسی ذهن آرا

آدرس: خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، اول خیابان بصیری، پلاک ۱۷، واحد ۲، مرکز روانشناسی ذهن آرا

شماره تماس رزو وقت:

۲۲۰۰۶۶۰۸ – ۲۲۶۰۵۴۴۱ – ۲۲۶۴۲۱۷۸

ساعات کاری: ۹ صبح الی ۲۱

ایمیل: Info@zehnaraclinic.com

شبکه های اجتماعی …

اینستاگرام گروه روانشناسی ذهن آرا تلگرام گروه روانشناسی ذهن آرا

 

همکاران مرکز روانشناسی ذهن آرا

جعبه ابزار ذهنی    کودک شید

Snow
۲۷
آبان
امروز زمانی برای تغییر ...