مرکز مشاوره، بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی در تهران

مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران و مرکز روانشناسی در تهران است که خدمات روانشناسی کودک، نوجوان و بزرگسال را زیر نظر برترین متخصصین ارائه می دهد. کلینیک روانشناسی ذهن آرا، مرکزی جامع و تخصصی در حوزه سلامت روان است که از سال 1397، تلاش دارد با رویکرد تخصصی و نوآوری های تکنولوژیک، تشخیص و درمان اختلالات روانشناختی را در بالاترین سطح ارائه دهد. مرکز مشاوره و مرکز روانشناسی ذهن آرا با استفاده از کمیسیون های تخصصی تشخیص، متشکل از روان پزشک و روان شناس سعی بر انجام تشخیصی دقیق به کمک کامل ترین آزمون های روان شناختی دارد. پس از طی پروسه تشخیص، تیم روان درمانی، توانبخشی و مشاوران وارد عمل می شوند و با رویکردی چندجانبه مشکل مراجع حل می شود. هدف کلینیک روانشناسی ذهن آرا، به ارمغان آوردن آرامش و سلامت روان با استفاده از دانش حوزه علوم اعصاب و شناخت، همگام با درمان های روز دنیاست.

خدمات مرکز مشاوره ذهن آرا

خدمات گروه تخصصی ذهن آرا بسیار گسترده است و نیاز مراجعین عزیز را از ابتدای تشخیص تا پیگیری مناسب  را برآورده می کند. خدمات گروه تخصصی ذهن آرا عبارتند از: تشخیص و ارزیابی روانشناختی در کودکان و بزرگسالان، اجرا و تفسیر کلیه تست های روانشناختی، اعم از تست های شخصیت، تست های هوش و …، استعدادیابی کودکان و بزرگسالان، مشاوره، روانشناسی، و ارتقاء مشکلات رفتاری و بالینی کودکان، مشاوره و رواندرمانی نوجوانان، آموزش والدین و فرزندپروری کودکان و نوجوانان، درمان اختلالات روانشناختی بالینی مانند، اضطراب، افسردگی و … بصورت چند بعدی و با استفاده از رویکردهای جدید درمانی، درمان مشکلات جنسی و هویتی، مشاوره فردی، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره ازدواج و خانواده، مشاوره طلاق و خیانت و همچنین ارتقاء توانمندی های شناختی مانند توجه، حافظه، خلاقیت و … در گروه های آسیب دیده و افراد نرمال، می باشد.

ارزیابی و تشخیص روانشناسی

ارزیابی و تشخیص دقیق به معنای چارچوب بندی دقیق مشکل، تعداد جلسات و پروتکل درمانی مورد نیاز متناسب با مشکل است که جلسات درمان را هدفمند می کند. ارزیابی درست از این جهت که در وقت و هزینه مراجع بسیار صرفه جویی می کند، مهم است و بیشتر متخصصین روانشناسی ارزیابی درست را مبنایی بر درما درست می دانند.

آزمایشگاه روانسنجی، تست های روانشناسی

آزمایشگاه روانشناسی شامل تست های معتبر روانشناسی است که در زمینه های مختلف تشخیصی و کمی سازی ویژگی های روانی مورد استفاده قرار می گیرد. تست های روانشناسی کاربردهای بسیار زیاد تشخیصی برای اختلالات مختلف کودک و نوجوان، انتخابی برای مشاوره شغلی و تحصیلی، شناخت خود و طرف مقابل در مشاوره ازدواج و بسیاری کاربردهای دیگر نیز دارد.

استعدادیابی کودکان

استعدادیابی کودکان و بزرگسالان مزایای زیادی از جمله هدفمند کردن فعالیت ها، صرفه جویی در زمان و صرفه جویی در انرژی را در پی دارد. با استعدادیابی درست کودک و بزرگسال می توانید کودک خود را در مسیر درستی از نظر تحصیلی، شغلی و موفقیت قرار دهید.

روانشناسی کودک و نوجوان

تشخیص و درمان اختلالات روانشناختی کودکان از جمله اختلالات اضطرابی و خلقی، اختلالات تحولی و رشدی، استثنایی، گفتاردرمانی و …، اختلالات کودکان انواع و تنوع بسیار زیادی دارد. ار اختلالات اضطزابی و خلقی گرفته تا اختلالات رشدی تحولی، مشکلات گفتاری، ارتباطی و …

رواندرمانی اختلالات بالینی

تشخیص و رواندرمانی اختلالات بالینی مانند اضطراب، افسردگی، اسکیزوفرنی، وسواس، اختلالات شخصیت، اختلالات جنسی و سایر مشکلات روانشناختی، مشکلات روانشناختی گاها عذاب و رنج بسیار بیشتری از مشکلات جسمانی دارند. آنقدر که مشکلات روانی می توانند بر جسم تاثیرگذار باشند، مشکلات جسمانی روی روان افراد تاثیرگذار نیست.

مشاوره شغلی و تحصیلی

مشاوره شغلی و تحصیلی به معنای تعیین مسیر تحصیلی یا فعالیت حرفه ای شغلی به منظور دستیابی به اهداف و راهنمایی در جهت رسیدن به هدف است، مشاور شغلی و تحصیلی، مسیر و چشم انداز تحصیلی و شغلی را به همراه خود شما برای شما ترسیم می کند و همچنین ابزارهای رسیدن به آنها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره خانواده و ازدواج

مشاوره ازدواج و خانواده به معنای انتخاب دقیق و درست شریک زندگی با توجه به معیارهای شخصی و همچنین ساخت خانوادهای پویا و سازنده، مشاوره ازدواج و خانواده، شامل انتخاب درست شریک زندگی با توجه به معیارهای دقیق، مداخله در مشکلات زناشویی و خانواده و همچنین روابط فرازناشویی و طلاق می شود.

رواندرمانی اختلالات جنسی – مشاوره جنسی

تشخیص، مشاوره و رواندرمانی اختلالات جنسی مرتبط با موضوع جنسی و مرتبط با چرخه کارکردی جنسی که مرتبط به مسائل جسمانی نیست.

متخصصین روانشناس مرکز مشاوره ذهن آرا

مرکز تخصصی روانشناسی ذهن آرا با گردآوری برترین و باتجربه ترین متخصصین روانشناسی در کنار یکدیگر و با رویکردی تخصصی و چندبعدی اقدام به تشخیص دقیق و چارچوب بندی دقیق مشکل می نماید. پس از آن اقدامات لازم در جهت رفع مشکل یا رواندرمانی صورت می گیرد. حداقل مدرک تحصیلی در کلینیک روانشناسی ذهن آرا دانشجوی دکتری روانشناسی بوده و حداقل شرایط کاری برای اشتغال در مرکز ذهن آرا، سابقه کاری درخشان و اخلاق حرفه ای می باشد.

تماس با مرکز مشاوره و روانشناسی ذهن آرا

آدرس مرکز مشاوره ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز مشاوره و روانشناسی در تهران: خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، بن بست صنایع، پلاک 3، گروه روانشناسی ذهن آرا

نوشتن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.