روانشناس ایرانی در دبی، مشاور خوب در امارات

چطور روانشناس خوب ایرانی در دبی پیدا کنیم؟

ایزانیان زیادی به دلایلی چون تحصیل، کار و اقامت به کشور های دیگر سفر یا نقل مکان می کنند. ممکن است؛ در ابتدای مهاجرت به دلیل تفاوت فرهنگی و زبانی نتوانند برای مشاوره و راهنمایی از روانشناسان بومی آن کشور کمک بگیرند. در نتیجه ترجیح می دهند؛ برای گرفتن مشاوره بهتر از مشاوران ایرانی و هم زبان خود راهنمایی بگریند. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و سادگی در استفاده از ابزار ارتباطی به راحتی می توانید در کشور دبی از راه مشاوره آنلاین مشاوره و راهنمایی برای رفع مشکلات خود دریافت کنید. و از طریق واتس آپ با روانشناسان و مشاوران ایرانی ارتباط برقرار کنید.

روانشناس خوب کیست؟ (روانشناس ایرانی در دبی)

یک روانشناس خوب برای ممتاز بودن در کار خود باید در ابتدا، دانش آکادمیک جامعی از رشته و حوزه تخصصی خود داشته باشد. علاوه بر این باید از اخبار و پژوهش های به روز روانشناسی و روانکاوی و متد های به روز درمان مطلع باشد. همچنین باید دیدی و تفکری روشن و منعطف برای درک کردن شرایط مختلف بیماران و مراجعه کننده گان داشته باشد. او باید در وهله اول برای فرد مراجعه کننده شنونده خوبی باشد. و با دقت و تیز بینی بتواند ریشه مشکلات فرد را شناسایی کند. روانشناس خوب باید در درک رفتار دیگران بسیار نکته سنج باشد؛ تا بتواند از شیوه ی یا روش های درمانی برای بهبود بیمار استفاده کند. همچنین روانشناسان خود باید از صداقت، صبوری و عزت نفس بالای برخودار باشند. امروزه نقش روانشناسان و روانپزشکان در جوامع مختلف نقش کلیدی در سلامت روان انسان ها برای زندگی بهتر و طولانی تر دارند.

روانشناسان در چه زمینه های مشاوره می دهند؟

روانشناسان با توجه به تخصص و مدرک دانشگاهی که دارند و در آن واجد شرایط هستند؛ مشاوره می دهند. وظایف یک روانشانس راهنمایی، مشاوره و درمان را است. روانشاسی شاخه ها و گرایش های مختلفی دارد؛ که هر کدام به طور ختصصی در یکی از این گرایش ها مهارت و فعالیت دارند.  برخی از رایج ترین رشته های روانشناسی شامل:

  • روانشناس بالینی
  • روانشناس عمومی
  • روانشناس سلامت
  • روانشناس کودکان
  • رونشناس مشاوره تحصیلی و شغلی
  • روانشناس خانواده (زوج درمانی)

روانشناس ایرانی در دبی چه مشاوره ای را ارائه می دهد؟

روانشناسان ایرانی در دبی، می توانند بر اساس مهارت و دانش خود با استفاده از ابزار های ارتباطی پیشرفته امروزی و حتی با شرایط زمانی و مکانی مختلف از ایران با شما در دبی ارتباط بگیرند. و با استفاده از برنامه ای معین درمانی از راه دور در کنار شما باشند و در رفع و بهبود مشکل یا مشکلات شما اثر گذار واقع شوند. و بهترین راهنمایی را از طریق مشاوره آنلاین به شما ارائه دهند.

امتیاز دهید.
نوشتن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image