مرکز نوروفیدبک در تهران، هزینه نوروفیدبک و تعداد جلسات

مرکز نوروفیدبک در تهران

هزینه نوروفیدبک و تعداد جلسات در مرکز نوروفیدبک در تهران

آموزش دادن به مغز توسط خود مغز

افزایش تمرکز-کاهش بیش فعالی
-کاهش استرس و اضطراب
-کاهش افسردگی
-کاهش وسواس
-کاهش اختلالات یادگیری

نوروفیدبک روشی است که در آن اطلاعات عصبی به دستگاه عصبی مرکزی افراد فرستاده می شود تا به وسیله ی آن مغز کارکرد خودش را اصلاح کند و مرکز نوروفیدبک در تهران مرکز مشاوره‌ای‌ست که امکانات لازمه برای انجام نوروتراپی را داشته باشد. اساس کار این روش شرطی سازی عاملی است. به دلیل این که خود ما قادر به کنترل و تغییر امواج مغزی خودمان نیستیم، با استفاده از دستگاه نوروفیدبک در مراکز نوروفیدبک می توانیم این کار را انجام دهیم. در این روش درمانی تکنولوژیک، از طریق ارائه ی بازخورد یا فیدبک های بسیار سریع اصلاحات مورد نیاز روی مغز شخص انجام می شود که در طولانی مدت سبب می شود که مغز یاد بگیرد چطور به تولید امواج مورد نظر بپردازد. فرایند اصلاح این امواج و کم و زیاد کردن هر موج، به مشکل شخص و تشخیص متخصص نوروفیدبک کار بستگی دارد. استفاده از نوروفیدبک در مرکز نوروفیدبک برای مواردی همچون بیش فعالی، اختلالات یادگیری، صرع، پانیک و اختلالات اضطراب و اختلالات خواب کاربرد دارد.

کاربردهای نوروفیدبک | مرکز نوروفیدبک در تهران

بیش فعالی، کم توجهی

حدود ۸۵% از کودکان مبتلا به این بیماری از این طریق درمان شده‌اند.

اضطراب

درمان اضطراب از اولین مواردی بود که به این روش درمانی پاسخ داد حدود ۹۰% از افراد مبتلا به اضطراب از این طریق درمان شده‌اند.

ناتوانی یادگیری

نوروفیدبک پس از یک دوره درمانی به طور کامل این مشکل را رفع می‌کند.

اختلال خواب

اولین تغییری که مراجعان به روش درمانی احساس خواهند کرد تنظیم شدن خواب آنها است.

آسیب مغزی

نوروفیدبک می‌تواند مشکلات مربوط به آسیب یا سکته‌های مغزی را درمان کند که جمله‌ی این مشکلات می‌توان به سرگیجه، حواس پرتی، اضطراب، افسردگی اشاره کرد.

مرکز نوروفیدبک در تهران | کلاهبرداری با اسم نوروفیدبک

کلاهبرداری با نوروفیدبک

نبود اطلاعات کافی نزد مردم

نبود اطلاعات کافی نزد مردم باعث شده است برخی از این مرکز های نوروفیدبک در تهران و شهرستان ها به مراجعان شان دروغ بگویند و قول درمان بیماری هایی همچون افسردگی شدید یا میگرن یا حتی درمان اعتیاد را به مردم بدهند حال آن که نوروفیدبک قادر به درمان این نوع اختلالات نیست

هزینه مشاوره ازدواج

قیمت های سرسام آور

تعرفه مشخصی برای استفاده از این شیوه درمانی نیز وجود ندارد و در سایه نبود نظارت،برخی غیر کارشناس ها با گرفتن هزینه های کلان از مردم، این روش درمان را برای آنها اجرا می کنند

اطلاعات درباره نوروفیدبک

درمان توسط غیر کارشناس

انجام درمان های جدید مثل نوروفیدبک و بیوفیدبک و غیره نیز مانند دیگر روش های درمانی نیازمند انجام شدن توسط یک متخصص آموزش دیده بوده و درصورت انجام اشتباه آن عواقب ناگواری به همراه خواهد داشت. برای مشورت درمورد بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران می‌توانید با مرکز مشاوره ذهن آرا تماس بگیرید.

تعداد جلسات نوروفیدبک

طولانی کردن طول درمان

بسیاری از سودجویان در این حوزه، خصوصا در مرکز نوروفیدبک در تهران، برای کسب درآمد بیشتر اقدام به تجویز و انجام جلسه های نوروفیدبک غیر ضروری و طولانی مدت می کنند

در مرکز نوروفیدبک چه اتفاقی می افتد

در مرکز نوروفیدبک در تهران، ابتدا متخصص نوروتراپیست شرح حال مختصری از مراجع دریافت کرده و یادداشت می کند. سپس مراجع روی صندلی مخصوص روبروی نمایشگر می نشیند. با آماده شدن مراجع، درمانگر سنسورهای حس گر را روی نقاط مشخص از سر مراجع قرار می دهند که این سنسورها وظیفه دارند فعالیت های الکتریکی مغز را تشخیص داده و در نمایشگر نشان دهند. سپس در حالی که مراجع با آرامش روی صندلی قرار گرفته است از او می خواهند که بازی نمایش داده شده روی صفحه را بدون استفاده از دست و صرفا با امواج مغزی خودش انجام دهد. اگر به درستی انجام داد دستگاه نوروفیدبک برای او امتیازی ثبت می کند و انجام غلط را هشدار می دهد. با این کار شخص می تواند درستی یا نادرستی امواج مغزی خود را تشخیص داده و آن ها را به مرور زمان اصلاح کند.

طرز کار نوروفیدبک
مرکز روانشناسی ذهن آرا، مرکز مشاوره، مرکز روانشناسی، کلینیک روانشناسی، دکتر روانشناس

بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران

کلینیک روانشناسی ذهن آرا، یکی از تخصصی ترین مراکز مشاوره و روانشناسی در تهران، با فراهم کردن بهترین تجهیزات روز دنیا در زمینه ی درمان های تکنولوژیک و همچنین گرد هم آوردن بهترین متخصصین در حوزه های مختلف از جمله متخصص نوروتراپیست و درمان با نوروفیبدبک ،سعی ارائه خدمات مناسب و کاربردی به مراجعین خود داشته و دارد و اکنون به عنوان بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران بین مردم شناخته می شود.


مرکز مشاوره کودک


مرکز


blank

گالری تصاویر

اولین هدف در طراحی داخلی این کلینیک، ایجاد حس خوب آرامش و سر زندگی بوده و تمام توجه و تمرکز تیم ذهن آرا، برآورده کردن این هدف و ایجاد رضایت حد اکثری در مراجعین محترم می باشد. همچنین این مرکز، پذیرای انتقادات و پیشنهادات مراجعین برای هرچه بهتر شدن خدمات بوده و می باشد.


کلینیک روانشناسی ذهن آرا


blank

گالری تصاویر

اولین هدف در طراحی داخلی این کلینیک، ایجاد حس خوب آرامش و سر زندگی بوده و تمام توجه و تمرکز تیم ذهن آرا، برآورده کردن این هدف و ایجاد رضایت حد اکثری در مراجعین محترم می باشد. همچنین این مرکز، پذیرای انتقادات و پیشنهادات مراجعین برای هرچه بهتر شدن خدمات بوده و می باشد.


مرکز


مرکز مشاوره کودک


blank


کلینیک روانشناسی ذهن آرا


blank

blank

برای دریافت خدمات نوروفیدبک از کلینیک روانشناسی ذهن آرا و یا کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید

blank

برای دریافت خدمات نوروفیدبک از کلینیک روانشناسی ذهن آرا و یا کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *