مرکز بازی درمانی در تهران

هدف کلینیک روانشناسی ذهن آرا به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز بازی درمانی تهران، ایجاد محیطی جذاب و دوست داشتنی برای کودکان است که در آن کودک بدون احساس ناراحتی یا ترس بتواند از خدماتی مثل گفتار درمانی، کار درمانی، رفتار درمانی و بازی درمانی به بهترین شکل بهره مند گردد.

اتاق کودک مرکز روانشناسی ذهن آرا

طراحی آرامش بخش

مهمترین نکته ای که برای طراحی، چیدمان اجزا و انتخاب رنگ در مرکز ذهن آرا در نظر گرفته شده، ایجاد آرامش در مراجعه کننده است.

مرکز مشاوره کودک

محیط حمایتی

در مرکز روانشناسی ذهن آرا، بهترین و با تجربه ترین درمانگران کودک و آموزش والدین از سراسر تهران گرد هم جمع شده اند.

بازی درمانی

در این مرکز انواع بازی های مناسب برای درمان کودکان تهیه و تجهیز شده است. بازی هایی مثل شن درمانی، هنر درمانی، موسیقی درمانی و دیگر زمینه های درمانی کودکان که به وسیله ی آن ها بتوانند احساسات خودشان را پردازش کنند و بروز دهند.

مرکز روانشناسی کودک

بهترین دکتر و روانشناس های کودک

تیمی از بهترین و باتجربه ترین متخصصین مرکز بازی درمانی در تهران حوزه ی کودک، بازی درمانی و درمان های شناختی رفتاری

دکتر مژگان سلطانی، روانشناس کودک

دکتر مژگان سلطانی

ارزیاب و روانشناس اختلالات کودک و نوجوان

دکتر حوریه پور حنیفه، بهترین بازی درمانگر تهران

دکتر حوریه پورنبی

اختلالات روانشناختی کودکان و بازی درمانگر

دکتر حمید احدی

توانبخشی شناختی کودکان

دکتر سارا ذولفقاری

دکتر سارا گودرزی

رواندرمانگر کودک و بازی درمانی شناختی

فواید بازی درمانی

کودکان از طریق بازی، به بهترین وجه قادر به بروز احساسات نهفته و همچنین درمان مشکلات احساسی رفتاری خودشان هستند. بازی درمانی به کودکان کمک می کند که دانش و مهارت های جدیدی فرا بگیرند و مهارت های خودشان را نیز تقویت کنند. 

بازی درمانی قدیمی ترین و همچنین محبوب ترین روش درمان کودکان است که به طور گسترده ای در کشور های پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته است و روز به روز در حال گسترش است. بیشتر متخصصین بهداشت روان کودکان به خوبی از این واقعیت آگاه شده اند که کودکان از طریق بازی به بهترین شکل با دیگران ارتباط برقرار می کنند، مهارت های جدید یاد می گیرند، به خودشناسی بهتری دست پیدا می کنند، استرس خود را مدیریت می کنند و احساسات خودشان را توسعه می دهند.

طی یک دهه ی گذشته، بازی درمانی و روش های مورد استفاده در آن بسیار پیشرفت قابل توجهی داشته است. به همین علت، روانشناسان مرکز بازی درمانی در تهران ذهن آرا، هر ساله در جدید ترین کارگاه ها و دوره های بازی درمانی شرکت کرده و اطلاعات و دانش خودشان را به روز می کنند تا بتوانند به بهترین شکل به کودکان و مراجعین خدمت رسانی کنند.

 

مرکز بازی درمانی کودکان
ذهن آرا

مرکز بازی درمانی در تهران ذهن آرا، یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات بازی درمانی، موسیقی درمانی، هنردرمانی و دیگر درمان های غیر کلینیکی به کودکان است که در یک محیط صمیمیمی و دوست داشتنی، با استفاده از به روز ترین روش های درمانی، به کمک به کودکان و والدین آن ها می پردازد.

پیدا کردن مشاور خوب و حرفه‌ای مرکز مشاوره‌ای که بهترین خدمات را در زمینه مرکز بازی درمانی در تهران به شما ارائه دهد می‌تواند معضل بزرگی باشد. خصوصا اگر برای بار اول می‌خواهید به روان درمانگر مراجعه کنید. شما می‌توانید برای مشورت و کسب اطلاعات بیشتر درمورد مراکز مشاوره خوب در شمال و شرق تهران در این زمینه با کلینیک ذهن آرا تماس بگیرید.

این مقاله می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد: ویژگی‌های یک مرکز مشاوره خوب

ما اینجا هستیم تا شما را به بهترین متخصصین مربوط به مشکل شما را چه در مرکز مشاوره ذهن آرا و چه در کلینیک‌های دیگر ارجاع دهیم.