متخصصین ذهن آرا

آیا به دنبال لیست روانشناسان تهران یا روانشناس خوب در تهران هستید؟ یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا خانواده در تهران می گردید؟ متخصصین کلینیک روانشناسی ذهن آرا، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز و دانشگاه های معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مرکز روانشناسی ذهن آرا، تعهد و تخصص همراه با آموزش مهارت هایی است که لازمه یک زندگی موفق است. قطعا شما هم با توجه به معیارهایی که دارید به دنبال روانشناس هستید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است.

در این صفحه از سایت کلینیک تخصصی روانشناسی ذهن آرا، لیست روانشناسان تهران و لیست متخصصین روانشناسی و مشاوره مرکز روانشناختی ذهن آرا را قرار داده ایم. شما عزیزان برای مشاهده سوابق تحصیلی و حرفه ای متخصصین روانشناسی و متخصصین مرکز روانشناسی ذهن آرا می توانید روی مشاهده اطلاعات کلیک کنید و با اطمینان هرچه بیشتر نسبت به انتخاب متخصص خود اقدام نمایید.

شما عزیزان از دو طریق: تماس تلفنی با مرکز و رزرو آنلاین با متخصصین ذهن آرا وقت مشاوره دریافت کنید. همچنین می توانید جهت رزرو وقت با متخصصی که مدنظر دارید در صفحه پروفایل متخصصین، روی دکمه رزرو وقت کلیک کنید.

دکتر حمید احدی، روانشناس

دکتر حمید احدی

دکتر مژگان سلطانی، روانشناس کودک

دکتر مژگان سلطانی

دکتر محبوبه امیدی نژاد

دکتر محبوبه امیدی نژاد

دکتر فرزانه یزدانی، روانشناس

دکتر فرزانه یزدانی

دکتر حوری پورحنیفه

دکتر حوریه پورحنیفه

دکتر سارا ذوالفقاری

دکتر یاشار پورنبی

دکتر یاشار پورنبی

سمانه غفوری

سمانه غفوری

دکتر مجتبی ریاحی

دکتر مجتبی ریاحی

مریم میرشفاهی

دکتر الهام محبی

لیست روانشناسان تهران

عادله رحیم پور

لیست روانشناسان تهران

نسیم ساکی پور

حسین فراتی

مهندس حسین فراتی