free hit counter script

معرفی ذهن آرا

از کجا شروع شد؟

گروه روانشناسی ذهن آرا، از بهمن ماه سال 1397 فعالیت خود را با شعار، تخصص، یادگیری و ارتقاء آغاز کرده و امیدوار است گامی هرچند کوچک در مسیر سلامت روان جامعه بردارد. کلینیک روانشناسی ذهن آرا، با دارا بودن کادر درمانی و متخصص در زمینه ها و گرایش های مختلف روانشناختی، توانسته است تیمی قدرتمند و مجرب را در محیطی آرام، بزرگ و مناسب گرد هم آورد. هدف گروه روانشناسی ذهن آرا، بالا بردن سطح سلامت روان در اجتماع و ایجاد سیستمی است که همه اقشار جامعه بتوانند از خدمات روانشناختی بهرمند شوند. هم اینک گروه تخصصی ذهن آرا با داشتن فضای مناسب با در اختیار داشتن جدید ترین تکنولوژی ها و ابزارهای روانشناختی زیر نظر برجسته ترین اساتید روانشناختی کشور، آماده ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در زمینه های زیر می باشد.

خدمات گروه روانشناسی ذهن آرا چیست؟

خدمات گروه تخصصی ذهن آرا بسیار گسترده است و نیاز مراجعین عزیز را از ابتدای تشخیص تا پیگیری مناسب  را برآورده می کند. خدمات گروه تخصصی ذهن آرا عبارتند از: تشخیص و ارزیابی روانشناختی در کودکان و بزرگسالان، اجرا و تفسیر کلیه تست های روانشناختی، اعم از تست های شخصیت، تست های هوش و …، استعدادیابی کودکان و بزرگسالان، مشاوره، روانشناسی، و ارتقاء مشکلات رفتاری و بالینی کودکان، مشاوره و رواندرمانی نوجوانان، آموزش والدین و فرزندپروری کودکان و نوجوانان، درمان اختلالات روانشناختی بالینی مانند، اضطراب، افسردگی و … بصورت چند بعدی و با استفاده از رویکردهای جدید درمانی، درمان مشکلات جنسی و هویتی، مشاوره فردی، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره ازدواج و خانواده، مشاوره طلاق و خیانت و همچنین ارتقاء توانمندی های شناختی مانند توجه، حافظه، خلاقیت و … در گروه های آسیب دیده و افراد نرمال، می باشد.

با ذهن آرا آنلاین بمانید!

سایت گروه تخصصی ذهن آرا از دو بخش تشکیل شده است: بخش اول سایت کلینیک روانشناسی ذهن آرا، که هدف آن اطلاع رسانی اخبار، پیشنهادات درمانی متنوع، معرفی مرکز ذهن آرا و معرفی متخصصین و خدمات گروه روانشناسی ذهن آرا می باشد. بخش دوم ما، سایت جعبه ابزار ذهنی است که زیر نظر تیم تولید محتوای تخصصی به ارائه آموزش های تخصصی، علمی و مهارت محور است که شما عزیزان می توانید از مطالب و مقالات کاربردی آن استفاده کنید. همچنین شما عزیزان می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

گروه تخصصی روانشناسی ذهن آرا، زمانی برای تغییر …

معرفی مرکز روانشناسی ذهن آرا

مرکز روانشناسی و مرکز مشاوره ذهن آرا، تخصصی ترین کلینیک روانشناسی در تهران است که خدمات روانشناسی را زیر نظر برترین متخصصین کشور ارائه می دهد. کلینیک روانشناسی ذهن آرا، از سال 1397، با رویکرد تخصصی، تشخیص و درمان اختلالات روانشناسی را در بالاترین سطح ارائه می دهد. مرکز روانشناسی ذهن آرا با استفاده از تیم تخصصی تشخیص، سعی بر انجام تشخیصی دقیق و همه جانبه دارد. پس از تشخیص، تیم رواندرمانی، توانبخشی و مشاوران وارد عمل شده و با رویکردی چندجانبه مشکل مراجع حل می شود.

تماس با مرکز روانشناسی ذهن آرا

آدرس: خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، اول خیابان بصیری، پلاک ۱۷، واحد ۲، مرکز روانشناسی ذهن آرا

شماره تماس رزو وقت:

۲۲۰۰۶۶۰۸ – ۲۲۶۰۵۴۴۱ – ۲۲۶۴۲۱۷۸

ساعات کاری: ۹ صبح الی ۲۱

ایمیل: Info@zehnaraclinic.com

شبکه های اجتماعی …

اینستاگرام گروه روانشناسی ذهن آرا تلگرام گروه روانشناسی ذهن آرا

 

همکاران مرکز روانشناسی ذهن آرا

جعبه ابزار ذهنی    کودک شید

Snow
۲۷
آبان
امروز زمانی برای تغییر ...