عاشق شدن دختر، 25 نشانه مهم علاقه دختر به پسر

نشانه های عاشق شدن دختر را می دانید؟! بیایید صادق باشیم؛ اکثر شما در برداشتن نکات ظریف یا سرنخ ها در مورد خیلی چیزها خوب نیستید. اگر کسی با شما مستقیم صحبت نکند، به احتمال زیاد شما احساس سردرگمی خواهید کرد. بنابراین، وقتی نوبت به زنی می‌رسد که با او قرار می‌گذارید، چگونه می‌توانید بدون اینکه مستقیماً از او بپرسید، بفهمید که عاشق شما شده است یا خیر؟ ما چند نکته به شما آموزش می دهیم که باید به آنها توجه کنید. همین نکات ممکن است سرنخ هایی به شما بدهد.

بسیاری از پسرها وقتی می خواهند بفهمند که یک دختر چه احساسی دارد، کاملاً گنگ هستند. اینکه بدانید زنی عاشق است یا خیر چه تفاوتی دارد؟ وقتی کاملاً مطمئن نیستید که او عاشق شده است یا نه، به راحتی احساسات خود را سرکوب می کنید.  رمزگشایی ذهن یک زن در زمینه عاشق شدن کار آسانی نیست. شما باید آنچه را که آنها می خواهند بگویند رمزگشایی کنید. به همین دلیل است که بسیاری از مردان در درک زنان مشکل دارند.

درست است که مردان معمولاً مستقیم‌تر و روراست‌تر هستند، اما اغلب در مورد احساسات و نیازهای خود صحبت نمی‌کنند. اساسا، همه ما فقط باید در مورد آنچه فکر می کنیم صادق باشیم! با این حال، اگر در حال خواندن این مطلب هستید، می‌دانید که چگونه ذهن او را در کمترین زمان بخوانید.

چگونه نشانه های عاشق شدن زنان را بدانیم؟

حقیقتاً، بیشتر زنان آنقدرها هم که فکر می کنید پیچیده نیستند. شما فقط باید به مسائل درست نگاه کنید. زنان در واقع به شما اطلاع می دهند که چه احساسی دارند. شاید زنان به اندازه مردان مستقیم نگویند، اما نشانه های زیادی برای عاشقی وجود دارد!

در اینجا 25 نشانه ظریف وجود دارد که نه فقط نشانه دوست داشتن است بلکه نشانه این است که طرف مقابل سر از پا نمی شناسد:

نشانه های عاشق شدن زنان، نشانه علاقه دختر به پسر


مقاله مرتبط: نشانه های مرد عاشق


1. او در مورد شما به عنوان یک زوج صحبت می کند

وقتی دوست دختر شما یا طرف مقابل شما شروع به اشاره به شما و خودش به عنوان “ما” می کند، به این معنی است که او شما را به عنوان یک تیم در نظر می گیرد. در بحث عاشق شدن زنان و گذاشتن قرار، شما دیگر فقط مردی نیستید که او با شما قرار گذاشته است- او شما را جزئی جدایی ناپذیر از زندگی‌اش می‌بیند.

هنگامی که او صحبت می کند به این نشانه های کلامی گوش دهید. اگر او هنوز هم در بیشتر مواقع “تو” و “من” می گوید، ممکن است هنوز به آن مرحله نرسیده باشد.

2. او همیشه در کنار شماست

مهم نیست چه ساعتی با او تماس می گیرید یا کجاست، او پاسخ می دهد و با شما صحبت می کند و در مواقع ضروری در کنار شما خواهد بود. این یکی از نشانه های عاشق شدن زنان است.

هر لحظه آزادی كه در طول روز داشته باشد، سعي مي كند آن را با ديدن شما و يا ارتباط با شما سپري كند. اگر او شب‌های هفته و آخر هفته‌هایش را با شما می‌گذراند، عاشق شما شده است.

او هرگز آنقدر شلوغ نیست که برای شما وقت نگذارد، او با شما صبور است و می‌خواهد به شما کمک کند تا از پس مشکلات یا نگرانی‌هایی که با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید، بربیایید، زیرا او مشکل شما را مشکلات خود می‌داند.

3. از نشانه های علاقه دختر به پسر لبخند زدن است

لبخند واقعی نشانه بارز شادی و خوشبختی است. بنابراین اگر خانم شما زمانی که زیاد با شما است لبخند می زند، به این دلیل است که بودن در کنار شما او را فوق العاده خوشحال می کند.

بر کسی پوشیده نیست که زنان (و مردان) به چیزهایی که جذبشان می‌شوند لبخند می‌زنند، بنابراین اگر همچنان او را با لبخندی بر لب جذب کنید، قطعاً او را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نشانه های علاقه دختر به پسر

4. طرف مقابل شروع به برنامه ریزی بلند مدت می کند

اگر دوست دختر شما شروع به برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات دو نفری می کند که بیش از 2 ماه قبل از آن هستند، به این دلیل است که او این موضوع را طولانی مدت می بیند. او شما را در آینده خود می بیند – به خصوص اگر برنامه های گفته شده شامل دوستان نزدیک یا خانواده او نیز باشد. این نوع تعهد طولانی مدت معمولاً فقط توسط افرادی که عاشق هستند نشان داده می شود.

5. دوستان او اکنون دوستان شما هستند

اگر دوست دختر شما عاشق باشد، احتمالاً دوستانش از قبل می دانند. و اگر این کار را انجام دهند، تلاش ویژه‌ای برای اضافه کردن شما به سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، ملاقات با شما به عنوان یک زوج و شناخت بهتر شما انجام خواهند داد. زیرا آنها می دانند که شما چقدر برای او مهم هستید و احتمالاً برای مدت طولانی در کنار او خواهید بود.

6. تماس چشمی طولانی مدت برقرار می کند

وقتی با دوست دخترتان صحبت می‌کنید، و متوجه می‌شوید که در حین صحبت کردن، عمیقاً در چشمان شما خیره شده است، بدون اینکه تزلزل کند، او کاملاً درگیر شما شده است. این یکی از نشانه های جهانی جذب انسانها است.

7. او از احساسات شما حمایت می کند

تفاوت بین کسی که شما را دوست دارد و کسی که عاشق شماست، این است که او بزرگترین حامی علایق و خواسته های شما خواهد بود، حتی اگر اصلاً به او علاقه نداشته باشند.

اگر او برای حمایت از شما و تشویق شما وقت می گذارد، به این دلیل است که او می خواهد شما خوشحال باشید و او می خواهد شما را در کاری که دوست دارید موفق ببینید. فقط کسی که عاشق است اینطور فداکارانه رفتار می کند.

8. او با شما در رابطه با همه چیز صحبت می کند

اکثر زنان تمایل دارند وقتی صحبت از به اشتراک گذاشتن جزئیات صمیمی زندگی خود با مردان می شود، خودداری کنند. اگر او با شما صحبت می‌کند و داوطلبانه داستان‌ها یا جزئیات شخصی را ارائه می‌کند، به این دلیل است که شما را فردی خاص می‌بیند و می‌تواند به شما اعتماد کند.

او همچنین به شما اطلاع می‌دهد که با شما احساس راحتی می‌کند و از شما می‌خواهد که هر دو یکدیگر را در سطح عمیق‌تری بشناسید.

9. او شما را زیاد اذیت می کند

اگر او زمانی که در اطراف شما است کمی کودکانه رفتار می کند و شما را اذیت می کند، به طوری که انگار به کلاس چهارم دبستان برگشته است، این می تواند نشانه دیگری باشد که او عاشق شما شده است. این ممکن است کاری باشد که هر دوی شما از انجام آن با یکدیگر لذت می برید!

10. او می خواهد با دوستان شما آشنا شود

دوست دختر شما می داند که دوستان صمیمی شما چقدر برای شما مهم هستند و آنها شما را بهتر از بسیاری از مردم می شناسند. اگر او شما را دوست دارد، به احتمال زیاد می‌خواهد آنها را هم به خوبی شما بشناسد، بنابراین او می‌تواند درباره شخصیت شما اطلاعات بیشتری کسب کند.

11. او سعی نمی کند شما را تغییر دهد

وقتی یک زن شما را دوست دارد، تمام اجزای وجود شما را می پذیرد. این شامل همه چیزهای خوب و همچنین عادات آزاردهنده ای است که هر دوی شما دارید.

اگر او عاشق شما باشد، هرگز سعی نخواهد کرد بخش‌های اساسی شخصیت یا ارزش‌های شما را تغییر دهد، زیرا آنها شما را همان چیزی که هستید پذیرفته اند.

12. او کارهای کوچک را برای شما انجام می دهد

در واقع این چیزهای کوچک در روابط هستند که مهم هستند، زیرا با گذشت زمان آنها روی هم چیده می شوند و به چیزهای بزرگ تبدیل می شوند. مثل وقتی که صبح یکشنبه پس از خواب برایتان قهوه می آورد، یا شیرینی مورد علاقه تان را برمی دارد و با آن غافلگیرتان می کند، یا یک یادداشت زیبا روی شیشه جلوی ماشینتان برایتان می گذارد و اگر او به خود زحمت می دهد تا در مورد چیزهای کوچک تلاش کند، به این دلیل است که او عمیقاً به شما اهمیت می دهد.

13. از نشانه های عاشق شدن زنان صحبت در رابطه با احساسشان است!

25 نشانه مهم علاقه دختر به پسر

اگر طرف مقابل به شما بگوید که شما را دوست دارد، احتمالاً منظورش دقیقا این است. و هنگامی که او این کار را کرد، تصدیق کنید که چه چیزی برای او لازم است تا قلبش را به این شکل در معرض خطر قرار دهد، و مطمئن شوید که به او احساس امنیت می دهید.

14. او به شما می گوید که شما را دوست دارد

می دانیم که ممکن است فکر کنید این یک نشانه واضح است، اما اگر دختری حتی به ش.خی و مسخره بازی بین حرف هایش این جمله را بگوید، واقعیت دارد!

15. او با پسران دیگر صحبت نمی کند

او پسران دیگری دارد که مطمئناً به او علاقه مند هستند. او ممکن است با آنها صحبت کند، اما از زمانی که شروع به دیدن شما کرد، همه چیز متوقف شد.

این بدان معنا نیست که او دوستی‌های مردانه‌اش را قطع می‌کند، اما علاقه‌ای به شروع دوستی‌های جدید یا هر چیز دیگری که می‌تواند به چیزی بیشتر منجر شود، ندارد.

16. او با شما محتاط نیست!

از نشانه های علاقه دختر به پسر این است که وقتی صحبت از مردان می شود، زنان در ابتدا کمی محتاط هستند. توی ذهن آنها این جمله است: “ممکن است به شما علاقه مند باشیم، اما می ترسیم صدمه ببینیم. بنابراین، تا زمانی که به شما اعتماد کنیم، کمی عقب نشینی می کنیم.”

اگر او با شما باز است و محتاط نیست، به این دلیل است که نه تنها به شما اعتماد دارد، بلکه شما را به عنوان فردی خاص در زندگی خود می بیند.

17. همه جملات او «ما» است.

هر جمله ای که در مورد شما و او است با “ما” شروع می شود. او شما را در زندگی خود قرار می دهد و اعلام می کند که شما یک جفت هستید.

اگر در مورد شما مطمئن نباشد، او از “ما” استفاده نمی کند. این ضمیر واقعاً نشان می دهد که او شما را چگونه می بیند. این گام بعدی به جلو است.

18. او برنامه های دوستیابی و شبکه های اجتماعی خود را حذف می کند

وای وای وای! آیا او برنامه های دوستیابی خود را حذف کرده؟ میدونی این چه معنی داره. اگر او را دیده اید که با تلفنش می رود و متوجه شده اید که برنامه های دوستیابی او ناپدید شده اند، خوب، به این دلیل است که او علاقه ای به ملاقات با شخص دیگری ندارد.

19. او دوست دارد شما را مسخره کند

چه بگوییم؟ ما دوست داریم کسی را که دوستش داریم اذیت کنیم. به نوعی، این یک مکانیسم دفاعی است، و از طرف دیگر، همیشه راهی برای عشوه گری و کمی سخت بازی کردن است.

اگر او با بازیگوشی شما را مسخره می کند، به شما علاقه دارد. حالا، اگر او کاملاً بدجنس باشد، خوب، این مسخره کردن نیست، این فقط قلدری است.

20. او اخبار خود را اول با شما به اشتراک می گذارد

چه خبر خوب باشد چه بد، شما اولین کسی هستید که او به او می گوید. این نشانه بزرگی از این است که شما یک فرد مهم در زندگی او هستید.

وقتی نوبت به اخبار می رسد، معمولاً فقط به نزدیک ترین افراد خود می گوییم. اگر او عاشق شما نبود، اطلاعات مهمی را با شما به اشتراک نمی گذاشت، حداقل نه فورا.

21. وقتی زنی عاشق مرد باشد از او راهنمایی می خواهد

او قرار نیست از کسی کمک بخواهد. او از افرادی که مورد احترام و مهم است نصیحت خواهد گرفت. اگر او از شما نظر شما را می خواهد، صرف نظر از اینکه در مورد چه چیزی است، او با دید مثبت به شما نگاه می کند.

22. او گاهی اوقات کمی احساس مالکیت دارد

زنان در مورد قلمرو تفاوت چندانی با مردان ندارند. وقتی از یک پسر خوشمان می‌آید، کمی صاحب اختیار می‌شویم.

23. دختر عاشق برای پسر چیزهایی می خرد

حالا، وقتی می‌گوییم «چیزها»، منظور مرسدس بنز نیست. ما در مورد توکن های کوچک صحبت می کنیم. شاید او یک تی شرت دیده و فکر کرده است که شما آن را دوست دارید. یا او شما را با شکلات مورد علاقه تان بعد از یک روز بد در محل کار شگفت زده کرد. این یک حرکت کوچک است که معنی زیادی دارد.

24. او شما را با افراد مهم زندگی اش آشنا می کند

ممکن است فوراً با خانواده نه، اما او مطمئناً شما را با دوستان نزدیک و حلقه داخلی خود آشنا می کند.

باز هم، این به این معنی است که او شما را به عنوان کسی می بیند که قرار است در کنار شما بماند و این قطعا یکی از نشانه هایی است که او عاشق شما شده است. اگر دوستانش شما را مسخره می کنند و می گویند که او صحبت در مورد شما را متوقف نکرده است، این یک نشانه عالی دیگر است!

25. زن عاشق احساسات شما را در نظر می گیرد

او نمی خواهد با گفتن یا انجام کاری که ناخواسته شما را ناراحت می کند به شما صدمه بزند. او قبل از انجام کاری احساسات شما را در نظر می گیرد.

این بدان معنا نیست که او کاری را که باید انجام دهد انجام نمی دهد، اما در مورد آن با شما صحبت می کند و مطمئن می شود که تصمیم درستی برای هر دو شما می گیرد.

مقاله مرتبط: آیا عاشق شدم؟

4.3/5 - (45 امتیاز)
منبع zoosk
7 نظرات
 1. حمید می گوید

  دختری بهم گفت که خیلی دوستت دارم و انقد که هیچ کی رو دوست نداشتم.
  بعد نیم ساعتی دوباره گفت شوخی کردم ببخشید و از این حرفا من الان نمیدونم چکار کنم

  1. بهرخ می گوید

   شک نکن اگه شرایط جسمی هر دوتاتون سالم باشه، اون عااشق ات شده. ولی دوست داره این حس از طرف تو مطرح و تکرار شه. بعدش اون کمی ناز کنه و تو نازشو بخری و بعدش هم بله رو بهت بگه.

 2. محمد می گوید

  سلام سالها پیش یک دختر ی خیلی اذیتم میکرد و منو خیلی دوست داشت وقتی با من بود همیشه خوشحال بود ولی منه احمق دلشو شکوندم و واقعا از اینکارم پشیمانم واقعا، بعد از من دیگه هیج وقت لبخند رو لباش نیومد منم هیچ وقت خودمو نبخشیدم

  1. محمد حسین می گوید

   دقیقا منم مثل تو همین اتفاقا برام افتاد نتها راهش اینه که بگی غلط کردم و اینا بعد بگو خیلی اونموقع اوسکول بودم حتما می بخشتت

 3. ممد علی می گوید

  دختر فروشنده فروشگاه به من موقع ورود به مغازه خوشامد گفت یعنی بنظرتون عاشقم شده عایا؟؟
  برم بهش ییشنهاد ازدواج بدم؟؟

 4. امیر می گوید

  یه دختر هر وقت منو میبینه کلا می‌چرخه اونور نبینه این نشان چیه ؟

 5. کارمند می گوید

  دخترا این نشانه ها رو به همه نشون میدن.

نوشتن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image